Wyjątkowe wyposażenia do hal namiotowych i namiotów tworzące niezapomnianą atmosferę

Każda uroczystość czy wydarzenie w plenerze to wyjątkowa okazja. Jednak sam wynajem hali namiotowej lub wynajem namiotu na imprezę to za mało, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę i odpowiednią stylistykę. Dlatego w ramach naszych usług znajdą Państwo profesjonalne wyposażenie do hal namiotowych i  namiotów oraz fachowe doradztwo w jego doborze. Podczas organizowania  tego typu wydarzeń najważniejsza jest odpowiednia estetyka hal i namiotów oraz bezpieczeństwo osób w nich się znajdujących, dlatego tak duży nacisk stawiamy na wykorzystanie urządzeń wykonanych z certyfikowanych i atestowanych materiałów, a każda nasza realizacja posiada ubezpieczenie OC. Nie korzystamy z usług podwykonawców – posiadamy własne sprzęty i wyposażenie do namiotów najwyższej jakości jedynie sprawdzonych producentów.  Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego pozwala znacznie zwiększyć funkcjonalność tych obiektów oraz stworzyć wyjątkowy, niezapomniany klimat każdego wydarzenia plenerowego.

Nasza wypożyczalnia namiotów Alexnamioty oferuje wynajem wyposażenia do hal namiotowych i namiotów na imprezę klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Żukowa, Kartuz, Kościerzyny, Sierakowic, Wejherowa i  całego województwa pomorskiego.

Wyposażenie do namiotów ma szczególne znaczenia podczas imprez okolicznościowych, rodzinny czy weselnych, z których każde wymaga wielu przygotowań i nie może odbyć się przynajmniej bez kliku elementów. Zabawa w ciemności nie jest miła, jednak przy dobrze dobranym i bezpiecznie zamontowanym oświetleniu, który wprowadza klimatyczny półmrok staje się bardzo ekscytująca. Goście powinni móc odpocząć i posilić się przy elegancko przykrytych stołach lub stolikach koktajlowych. Dobrze również wynająć dodatkowe ogrzewanie zwłaszcza w  chłodniejszych miesiącach, które sprawdzi się również wieczorami i późną nocą. Bez tych elementów każda impreza plenerowa choć udana i niezakłócona przez złą pogodą będzie wydawała się zbyt surowa i niedopełniona.

Nasza oferta wypożyczenia dodatkowego wyposażenia obejmuje:

Chcesz dowiedzieć się więcej o wyposażeniu do namiotów?

Nie czekaj! Zadzwoń pod nr: 508 817 505

lub uzupełnij formularz kontaktowy!