Wynajem namiotów na imprezę – wyjątkowe rozwiązanie na wyjątkowe okazje

Wynajem namiotów na imprezę to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie chcemy zaplanować niepowtarzalną uroczystość lub event w plenerze. Namioty stanowią niezastąpioną alternatywę dla imprez urządzanych w tradycyjnych budynkach. Rozwiązanie to cieszy się wielką popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych, pozwalając znacznie obniżyć koszt każdego wydarzenia bez względu na jego wielkość. To także idealna propozycja dla firm z branży gastronomiczno-rozrywkowej, które ze względu na ograniczenia posiadanych lokali chcą powiększyć przestrzeń przeznaczoną dla gości.

Nasza wypożyczalnia namiotów Alexnamioty oferuje wynajem namiotów na imprezę, wynajem namiotów bankietowych oraz wynajem namiotów weselnych klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Żukowa, Kartuz, Kościerzyny, Sierakowic, Wejherowa i  całego województwa pomorskiego.

Czy warto wynająć namiot na imprezę?

Ostatnia moda na powrót do natury sprawiła, że do łask powróciły imprezy i uroczystości oraz wydarzenia kulturowe w plenerze, podczas których ludzie mogą być bliżej otaczającej ich przyrody. Imprezy plenerowe zazwyczaj odbywają się w cieplejszych miesiącach jednak i wtedy nie mamy wpływu na pogodę. Nagły deszcz czy silny wiatr lub wieczorne ochłodzenie może popsuć najlepiej zaplanowaną uroczystość, dlatego też wynajem namiotów na imprezę okazuje się idealnym rozwiązaniem. Także nadmierne słońce latem może stanowić poważny problem dla gości przed czym uchroni zadaszenie namiotów. Lekka i wytrzymała konstrukcja namiotów powleczonych plandeką PCV gwarantuje skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz zapewni bardzo dobrą izolację termiczną. Dlatego też coraz chętnie decydujemy się na imprezę „pod chmurką”. Szczególnie popularny stał się wynajem namiotów ślubnych na jedyny i niepowtarzalny plenerowy ślub rodem z  amerykańskiego kina. Wynajem namiotu ślubnego zachwyci gości i pozwoli stworzyć niezapomniane wspomnienia. Oferujemy także wynajem namiotów bankietowych i dla VIP-ów wraz  z wyposażeniem dodatkowym takim jak:  dodatkowe ogrzewanie, zamontowanie oświetlenia oraz drewnianej podłogi, oprawa muzyczna i catering. Znamy się na organizowaniu imprez w  plenerze,  dlatego z powodzeniem obsługujemy wszystkie uroczystości, ekskluzywne imprezy firmowe oraz wszelkiego rodzaju eventy. Każda impreza zorganizowana w  namiocie  z pewnością zapadnie w pamięć na dłużej niż klasyczne przyjęcie w lokalu, a dodatkowo zapewni dużą swobodę i zadowolenie gości.

Wynajem namiotów na imprezę – wynajem namiotów weselnych – wynajem namiotów bankietowych

W ofercie posiadamy eleganckie namioty weselne z poszyciem poliestrowym i PCV,  a także niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne namioty na imprezy, namioty na urodziny, namioty bankietowe, namioty na  uroczystości czy namioty eventowe. Bez względu na miejsce celebrowania – w ogrodzie, na działce, na plaży czy nad jeziorem – zapewniamy 100% bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Wszystkie nasze namioty znajdują się w idealnym stanie technicznym. Zawsze wspieramy swoich klientów małych i duży w doborze idealnego namiotu na imprezę tak, aby spełnić ich oczekiwania oraz dostosować koszty do posiadanego budżetu.

Zajmujemy się także profesjonalnym transportem, montażem i demontaże namiotów na terenie całego województwa pomorskiego, a także oferujemy do nich wyposażenie dodatkowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda wynajem namiotu na imprezę?

Nie czekaj! Zadzwoń pod nr: 508 817 505

lub uzupełnij formularz kontaktowy!