Profesjonalny catering na imprezę plenerową

Catering cieszy się coraz większą popularnością na przyjęciach rodzinnych, firmowych czy plenerowych. To idealne rozwiązanie na małe i duże uroczystości rodzinne takie jak chrzciny, wesele, poprawiny, urodziny, rocznice,  jak i spotkania biznesowe, które wymagają bardziej wyszukanych dań dla ważnych gości. Jedne spotkania wymagają podawania lekkich dań w trakcie przerw podczas sesji lub konferencji, inne przewidują szeroki wybór dań obiadowych dla całej rodziny.

Alexnamioty oferuje catering na uroczystości rodzinne i imprezy firmowe oraz plenerowe dla klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Żukowa, Kartuz, Kościerzyny, Sierakowic, Wejherowa i całego województwa pomorskiego.

Catering – prosty sposób na pyszne dania

Catering to część naszej oferty, która idealnie uzupełnia wynajem hali namiotowej i wynajem namiotów na imprezę, wynajem namiotu na wesele i wynajem namiotów bankietowych. Coraz częściej korzystają z niego firmy podczas spotkań i imprez integracyjnych, jak i klienci indywidualni. Przede wszystkim to oszczędność czasu i energii jaką trzeba włożyć w  samodzielne przygotowanie potraw zadowalających wszystkie podniebienia. Catering jest wręcz niezastąpiony podczas imprez i uroczystości z dużą liczbą gości – samodzielne przygotowanie posiłku dla stu lub dwustu osób jest wręcz niemożliwe. Dodatkowo, jeśli urządzamy imprezę w biurze lub budynku, który nie dysponuje zapleczem gastronomicznym i nie jest przystosowany do podawania jedzenia możemy liczyć na udostępnienie przez firmę cateringową profesjonalnego sprzętu. Wystarczy podać datę imprezy, wybrać pozycję z oferty menu cateringowego, zapłacić i problem mamy z głowy. Dzięki usłudze cateringu zyskujemy pewność, że firma cateringowa zajmie się całym zapleczem gastronomicznym, wydawką czy udostępnieniem bemarów podtrzymujących temperaturę potraw. Za dodatkową opłatą możemy zamówić komplet eleganckich obrusów czy zastawy idealnej na bardziej uroczyste imprezy jak wesela lub na ważne imprezy firmowe. Dodatkowo firma cateringowa może wypożyczyć personel, który zajmie się obsługą gości, jeśli nie zdecydowaliśmy się na szwedzki stół.

Catering w województwie pomorskim – Alexnamioty

Alexnamioty oferuje profesjonalny catering w  formie stołu szwedzkiego, jak i obsługę w pełnym zakresie. Specjalizujemy się w  smacznych i estetycznie podanych potrawach i deserach, które trafią  w gusta najbardziej wymagających gości. Nasze ręcznie przygotowane dania są zawsze świeże, apetyczne oraz różnorodne. Oferujemy Państwu potrawy z naszego wcześniej przygotowanego menu, które zawsze bierze pod uwagę indywidualny charakter imprezy. Mogą też Państwo zgłosić  swoje propozycje dań, my zaś postaramy się im sprostać.

Dodatkowo oferujemy catering oraz wynajem wyposażenia dodatkowego, takiego jak krzesła, pokrowce na krzesła, stoliki koktajlowe, stoły okrągłe, obrusy materiałowe, warniki do gorących napojów, bemary do podgrzewania dań, a także  wynajem hali namiotowej i wynajem namiotów na imprezę na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Żukowa, Kartuz, Kościerzyny, Sierakowic, Wejherowa i całego województwa pomorskiego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda nasz catering?

Nie czekaj! Zadzwoń pod nr: 508 817 505

lub uzupełnij formularz kontaktowy!