Oprawa muzyczna – idealne dopełnienie każdej imprezy w plenerze

Oprawa muzyczna podczas imprezy plenerowej to sprawa niezwykle istotna. Decydując się na urządzenie uroczystości rodzinnych, wesela lub spotkania firmowego oraz wynajem hali namiotowej lub wynajem namiotu na imprezę powinniśmy zapewnić naszym gościom nie tylko bezpieczeństwo i ochronę przed złymi warunkami pogodowymi, ale i muzykę idealnie dopasowaną do charakteru wydarzenia.

W zakres usług wypożyczalni namiotów Alexnamioty wchodzi oprawa muzyczna uroczystości  rodzinnych, imprez firmowych i plenerowych w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Żukowie, Kartuzach, Kościerzynie, Sierakowicach, Wejherowie i na terenie całego województwa pomorskiego dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Oprawa muzyczna imprez z Alexnamioty

Wynajęcie całego zespołu muzycznego to przedsięwzięcie dosyć drogie i trudne w ustaleniu dogodnego terminu. O wiele prościej skorzystać z usług profesjonalnego DJ-a, które z reguły okazuje się tańszym i skuteczniejszym rozwiązaniem. Bez względu na to, czy będzie to wesele, urodziny, rocznica, czy impreza firmowa wynajmując DJ-a o wiele prościej jest, tak dostosować repertuar muzyczny, aby trafił on w gusta wszystkich gości. Zespół muzyczny z reguły posiada ograniczonym zestawem piosenek, które wykona i nie zawsze jest to taki repertuar, o jaki nam chodzi. Dodatkowo stanowisko pracy DJ-a zajmuje o wiele mniej miejsca niż w przypadku występu całego zespołu z mikrofonami i instrumentami. 

Oprawa muzyczna idealnym uzupełnieniem imprezy!

Oprawa muzyczna oferowana przez Alexnamioty to doskonałe uzupełnienie każdego spotkania firmowego i uroczystości. Dodatkowo umożliwiamy wynajem hali namiotowej i namiotu na imprezę oraz wynajem wyposażenia dodatkowego w postaci eleganckiej podłogi plenerowej do namiotów imprezowych, plenerowej podłogi tanecznej, podestów scenicznych oraz oświetlenia, które zapewni niepowtarzalny charakter każdej imprezy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda nasza oprawa muzyczna?

Nie czekaj! Zadzwoń pod nr: 508 817 505

lub uzupełnij formularz kontaktowy!