Wynajem parasoli i piramid grzewczych – najwyższy komfort ogrzewania bez względu na pogodę

Firma Alexnamioty oferuje nie tylko wynajem hali namiotowej i wynajem namiotów na imprezy, ale i wynajem parasoli i piramid grzewczych. W trosce o potrzeby naszych klientów, dbamy o to, aby znaleźli Państwo wszystkie usługi w  jednym miejscu. Z naszą wypożyczalnią namiotów cała organizacja imprezy w plenerze przebiegnie komfortowo i bezpiecznie. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków użytkowania namiotów, dlatego też oferujemy  Państwu wyposażenie dodatkowe do hali namiotowej i namiotów oraz dodatkowe ogrzewanie w postaci parasoli grzewczych  i piramid grzewczych.

Wynajem parasoli grzewczych i piramid grzewczych doskonale sprawdza się do:

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda transport, montaż i demontaż hali namiotowej?

Nie czekaj! Zadzwoń pod nr: 508 817 505

lub uzupełnij formularz kontaktowy!

Wynajem parasoli i piramid grzewczych – najwyższy komfort ogrzewania bez względu na pogodę

Wypożyczalnia namiotów Alexnamioty oferuje wynajem parasoli grzewczych i piramid grzewczych. Urządzenia te charakteryzują się wysokimi parametrami bezpieczeństwa i dużą wydajnością, dlatego też są w stanie całkowicie nagrzać nawet największe powierzchnie hali namiotowej lub namiotu na imprezę. Parasole grzewcze i piramidy grzewcze instalujemy z zachowaniem wszelkich wymogów  bezpieczeństwa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hali i namiotów. Istotny jest również fakt, że prezentują się one bardzo estetycznie, dzięki czemu mogą stanowić ciekawy element dekoracji przestrzeni imprezy. Przeze wszystkim jednak umożliwiają tanie ogrzanie hali namiotowej i pozwalają zapewnić komfortowe warunki wszystkim gościom zarówno w chłodniejsze dni, jak i wieczorami oraz nocą. Parasole i piramidy grzewcze umożliwiają zabawę na świeżym powietrzu nawet, gdy temperatura na zewnątrz wynosi 10-15 stopni. Dzięki czemu bez obaw można z nich korzystać także poza sezonem letnim.

Nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem parasoli grzewczych i piramid grzewczych. Na specjalne życzenie naszych gości zorganizujemy profesjonalny catering oraz zapewnimy wszelkie niezbędne sprzęty w postaci warników do gorących napojów, bemarów do podgrzewania dań,  nalewaków do piwa, zamrażarek na napoje oraz lodówek na przekąski zimne itp. Dodatkowo, aby uprzyjemnić Państwu imprezę w plenerze, udostępniamy grilla, dzięki któremu każdy z gości będzie mógł skosztować wspaniałych mięs, kiełbas i warzyw z rożna.

Hale namiotowe, jak każde inne konstrukcje, powinny być montowane przez profesjonalistów, którzy znają się doskonale na ich bezpiecznym postawianiu zgodnie z przepisami BHP. Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą montażową, która przeprowadzi montaż hali namiotowej lub namiotu na imprezę w danym miejscu lub przeniesie je w inne. W momencie, gdy wydarzenie wymaga zmiany lokalizacji hali, szybko i skutecznie przeprowadzimy demontaż hali namiotowej oraz przewieziemy jej elementy własnym niezawodnym transportem. Zawsze planujemy nasze zadania, dlatego wybieramy rozwiązania logistyczne najlepsze dla naszych klientów.

Nasza wypożyczalnia namiotów Alexnamioty oferuje wynajem parasoli grzewczych i piramid grzewczych oraz wynajem hali namiotowej i namiotów na imprezę klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Żukowa, Kartuz, Kościerzyny, Sierakowic, Wejherowa i całego województwa pomorskiego.