DJ przy mikserze

Oprawa muzyczna imprez

Żadna impreza nie może zostać uznana za udaną, a nawet nie jest w stanie się odbyć, kiedy nie towarzyszy jej odpowiednia oprawa muzyczna. O ile zorganizowanie przyjęcia dla znajomych może odbywać się przy muzyce puszczanej z wieży, to już oprawa muzyczna na wesele, imprezę firmową lub duże przyjęcie, powinno się wiązać z zatrudnieniem odpowiedniej osoby, która będzie dbała o to, aby muzyka była dopasowana do charakteru spotkania i gustów gości.

DJ na imprezę firmową czy właśnie wesele jest rozwiązaniem tańszym niż zatrudnienie zespołu muzycznego, a dodatkowo bardziej komfortowym i funkcjonalnym dla zaproszonych gości i gospodarza.

Dopasowany repertuar

Pomijając bowiem ekonomiczne zalety takiego rozwiązania, to DJ jest w stanie, w dużo większym stopniu dopasować repertuar puszczanych piosenek do charakteru imprezy. Jego możliwości nie są tu bowiem wyznaczone przez umiejętności muzyczne. O ile zespół muzyczny może, mówiąc wprost zaśpiewać tylko te „kawałki”, których nauczył się wspólnie wykonywać, to do dyspozycji DJ jest cały arsenał współczesnej i nieco starszej muzyki, z którego może on czerpać praktycznie bez ograniczeń. Nie tylko jest w stanie zaproponować publiczności większy zakres przebojów, ale może dostosować się do próśb uczestników zabawy i puszczać piosenki na życzenie, które goście chcieliby usłyszeć na swoim własnym weselu. Oznacza to, że zabawa jest pełniejsza i bardziej satysfakcjonująca dla uczestników.

Dodatkowo co nie jest bez znaczenia, stanowisko pracy DJ zajmuje dużo mniej miejsca niż dzieje się to w przypadku zainstalowania zespołu muzycznego.

Zadzwoń: 508 817 505

Zadzwoń: 508 817 505